středa 3. července 2024

Vracím se zpět

Od mého posledního příspěvku uplynulo mnoho měsíců, konkrétně poslední byl v listopadu roku 2023 a i předtím má aktivita byla téměř nulová. Důvod byl prostý - v roce 2021 jsem se rozhodla studovat Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně na Technologické fakultě.

Bylo to pro mě (a také pro mou rodinu) náročné období. Místo, abych četla knížky, u kterých si odpočinu, jsem se zahrabala do skript a učení. Na normální čtení už nezbyl prostor a abych byla opravdu upřímná, pokazila jsem si chuť a vypěstovala si drobný odpor ke čtení úplně všeho. Zvládnu ještě maximálně emaily a nadpisy článků.

6. 6. 2024 jsem zdárně odstátnicovala - nebudu lhát, bylo to těžké, nikdo mi zkoušky nedal jen tak, aby se neřeklo. Musela jsem prokázat své znalosti v oboru, také obhájit svou bakalářskou práci. Byla jsem vystresovaná, na pokraji omdlení, ale dala jsem to. Pokračovat ve studiu už nemíním, vzalo mi to spoustu energie, času, svou rodinu jsem odsunula na vedlejší kolej. Přesto jsem ráda, že jsem se dostala tam, kde jsem. Poznala jsem skvělé ženské, se kterými si rozumím a doufám, že i když se už nebudeme vídat a bude nás dělit dálka (kromě Klárky, která bydlí ve vedlejším městě), zůstaneme spolu v kontaktu.

Chtěla bych začít od začátku - úprava blogu (pokud to moje technické znalosti zvládnou), jinou grafiku. Mám v šuplíku nastřádáno asi dvacet článků ke knihám, které jsem četla, ale nestihla jsem je přepsat. Takže postupně sem budu zase dávat to, co mě baví. 

Ale chce to čas, bude teď léto, já nastupuji do nové práce a chci se věnovat také své rodině, jezdit po výletech a podobné záležitosti, které jsem během tří let zanedbávala.

Ale blog znovu ožije.Žádné komentáře:

Okomentovat