pondělí 4. srpna 2014

SOUTĚŽ o novou knihovnu dle vlastního výběru

Věčný problém knihomola: kam já ty knížky budu jen dávat? Ta stará knihovna mi už přetéká, už se tam nic nevleze a navíc se naklání na stranu. Potřebuji novou a to co nejdříve.

Proto k vám teď přicházím se soutěží právě o novou knihovnu. Vybrat si můžete z nabídky firmy MT nábytek. Nabídka je velmi široká a já bych si určitě vybrala.

Soutěžit mohou jak Češi, tak i Slováci a žádné podmínky jako je sledování facebooku či blogu nejsou. Musíte jen správně odpovědět na otázky v soutěžním formuláři.

Soutěž potrvá od 4. 8. - 15. 8. Výherce zveřejním v dalším článku, pošlu mu e-mail a pokud se mi do 48 hodin neozve, vybírám náhradníka.

Myslím, že pravidla jsou jasná a srozumitelná, pojďme tedy rovnou soutěžit. Otázky jsou jednoduché a věřím, že nebude těžké na ně odpovědět.14 komentářů:

 1. Moc díky za soutěž.. Teď jenom doufat, že jsem uhodla dobře.. a aby mi přálo štěstí..:)

  OdpovědětVymazat
 2. P.S.: Asi by to chtělo konečnou částku, do které se má výherce vlézt.

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, tak tohle tady ještě nebylo! Parádní soutěž! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Takmer sa mi tomu ani nechce veriť, wau! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tohle je super!!! :) Zapojuji se, protože už v knihovně musím knížky dávat na sebe a to se mi nelíbí! :) Snad se poštěstí, protože jinak bych musela přestat nakupovat knížky a to se nestane :D

  OdpovědětVymazat
 6. Super súťaž, no zdá sa mi, že sú otázky ťažké :DD

  OdpovědětVymazat
 7. Derpette je pitomá a jednou napsala špatnej mail... navíc mi vypadl net, takže ani nevím, jestli se formuláš odeslal jednou nebo dvakrát. Takže prosím prosím ať toho od Derpette přišlo libovolný množství, platí jen jeden formulář, kde je na konci mailu .cz, velice se omlouvám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem řekla, pitomá. Com je správně, žádný .cz... začínám senilnět :/ Já si fakt nezasloužím účastnit se soutěží :D

   Vymazat
  2. V pohodě, nic se neděje. :-)

   Vymazat
 8. Všem moc děkuji za komentáře i za to, jak soutěžíte.

  OdpovědětVymazat
 9. je to úžasná súťaž, vďaka za ňu! :)
  Inak, prišla mi akurát vhod, lebo knihy schovávam do krabíc... a tie veru nafukovacie nie sú...

  OdpovědětVymazat
 10. ještě vykoumat záludnou dvojku :D

  OdpovědětVymazat